• Hypertrophy template
  Do formy za 5 týdnů
  více ZDE
 • slide 1
  Učíme se od nejlepších
  foto ze semináře Charlese Poliquina
 • slide 2
  Jsme jiný!
  10 rozdílů proti běžným fitkům
 • slide 3
  Jsme jiný!
  10 rozdílů proti běžným fitkům
 • BRAVERMAN
  BRAVERMAN test v češtině
  vyplňujte ONLINE zcela ZDARMA zde

Pod záštitou Charlese Poliquina

Pod záštitou Charlese Poliquina

Charles R Poliquin (STRENGHT SENSEI) je pravděpodobně jeden ze světově nejznámějších silových koučů a zcela jistě v současnosti nejúspěšnější. Jeho přístup má za následek stovky medailí, vítezství a osobních rekordů pro velkou skupinu sportovců, včetně špiček ve své disciplíně, olympioniků, hráčů NHL a NFL. Po mnoha letech výzkumu a tréninku Charles založil Strength Sensei Group, kde školí silové trenéry z celého světa svou unikátní filosofii. Charles a jím školení trenéři mají hmatatelné výsledky na poli síly, rychlosti a v neposlední řadě snižování pravděpodobnosti zranění hráčů (AGL, MGL statistiky). Trénujte podle Strenght Senseie, zvyšte svou konkurenceschopnost, staňte se nejlepším v tom, co děláte, spojte svůj osud s Wolfgate...

Spolupráce s Charlesem R. Poliquinem aka Strength Senseiem

Charles R. Poliquin, známý také jako STRENGHT SENSEI, je pravděpodobně jeden ze světově nejznámějších silových koučů a zcela jistě v současnosti nejúspěšnější. Jeho přístup má za následek stovky medailí, vítezství a osobních rekordů pro velkou skupinu sportovců, včetně špiček ve své disciplíně, olympioniků, hráčů NHL a NFL. Po mnoha letech výzkumu a tréninku Charles založil Strength Sensei Group, kde školí silové trenéry z celého světa svou unikátní filosofii. Charles a jím školení trenéři mají hmatatelné výsledky na poli síly, rychlosti, snižování pravděpodobnosti zranění hráčů (AGL, MGL statistiky) a v neposlední řadě i vytváření dokonalých postav všech svých klientů.

Charles R. Poliquin je naším mentorem. Privátní silové centrum Wolf gate je vybudováno dle jeho filosofie a pod přímým dohledem, včetně výběru klecí, strojů, činek a dalšího vybavení. Úzká spolupráce s Charlesem samozřejmě neskončila vybudováním centra, Charles často jezdí na „kontroly“, pořádá zde semináře a školí nové trenéry. Všichni naši trenéři vyznávají jeho filosofii, koučují podle ní své klienty, mají přístup ke všem zkušenostem a neveřejným vědomostem včetně těch nedávno objevených. Všichni šéftrenéři pak mají certifikaci STRENGHT SENSEI GROUP.

Chcete mít dokonalou postavu? Tedy pevnou, zdravě vypadající, vyrýsovanou s adekvátním osvalením? Využijte všech našich vědomostí o snižování tuku, zvyšování síly a budování svalové hmoty. Díky našemu mentorovi disponujeme unikátním know-how v oblastech stravy, tréninků, efektivní suplementace, optimálního časování, hormonální optimalizace a vzájemných souvislostí.

Jste profesionální sportovec? Chcete být lepší ve vašem sportu? Rychlejší, silnější, vytrvalejší a méně zraněný? Přijďte do Wolf gate, špičkového silového centra, vybaveného přesně dle vašich potřeb. Můžete si zde i domluvit trenéra, u kterého máte jistotu kvality a výsledků. Trénujte podle Strenght Senseie, zvyšte svou konkurenceschopnost, staňte se nejlepším v tom, co děláte, spojte svůj profesní osud s Wolf gate...

14.2.2017

© 2017 Copyright - WolfGate Vytvořilo Anawe

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.