11.9.2017 Estrogenová Dominance

 

Co je to estrogenová dominance proč je potřeba ji řešit?

 

Estrogenová dominance znamená příliš mnoho nebo nerovnováhu estrogenů v lidském těle. Estrogeny se mohou buď přímo vytvářet v těle a nebo se do něj dostat z okolního prostředí. Právě estrogeny z vnějšího prostředí tzv. Xenoestrogeny jsou pro tělo škodlivé a způsobují estrogenovou dominanci.

29.8.2017 Maximální rozsah pohybu

 
 
Pokud právě stagnujete ať už v síle, hypertrofii nebo I hubnutí, zkuste začít cvičit správně, I když to zcela jistě bude znamenat nižší použitou váhu. Můžete očekávat nárust síly, zlepšení mobility, hypertrofii i redukci tuku.

19.8.2017 Trénink na míru nebo obecný protokol?

Toto je výsledek personalizované výživy dle výsledků analýzy Metabolic Analytic a tréninkového plánů dle neurostransmiterového profilu.

15.8.2017 Christmas time at Wolf Gate!!!!

Christmas time at Wolf Gate!!!!

Ode dneška se mohou všichni klienti Wolf Gate vyřádit s novými hračkami od britské firmy WATSON.

 

 

Více

10.8.2017 Je potřeba užívat doplňky výživy nebo stačí zdravá strava?

JeJe potřeba užívat doplňky výživy nebo stačí zdravá strava?

Pro představu vám ukážu, kolik vitamínů a minerálů obsahuje strava mé klientky (65kg, 20%tuku). Jídelníček je sestaven pouze z plnohodnotných potravin (tzn, žádné polotovary, junk food, a pod.)

Více

6.8.2017 Jaškin a Karabáček ve Wolf Gate

Wolf Gate se hned během prvního roku své existence stalo domovem mnoha elitních sportovců a trenérů. Po boku Kristýny Plíškové, Stanislava Řezáče, Ondřeje Synka a  Rugby Sparta se zařadilo i nemálo hokejových hráčů z NHL. Svou letní silovou přípravu zde absolvují hvězdy jako David Pastrňák, Michal Kempný a další.  

 

 

http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/2524

26.6.2017 Charles Poliquin počtvrté ve WG

/Users/olgakalivoda/Desktop/untitled folder/IMG_4235.jpg

Včerejším dnem ve Wolf Gate skončil 14 denní vzdělávací maraton. Během dvou týdnů se uskutečnily rovnou 3 semináře pod vedením jednoho z nejlepších silových a kondičních trenérů historie, Charlese Poliquina. Seminářů se účastnili trenéři a sportovci z celého světa, někteří dorazili do Wolf Gate dokonce už podruhé. Jedinými zástupci z České republiky  byli trenéři Wolf Gate Adam Sajfrt, Viktor Hamid, Tomáš Návrata a Olga Kalivoda.

Více

7.6.2017 Jaký je základní princip výživy?

Jaký je základní princip výživy?

Stejně tak jako při designování auta, je i při tvorbě výživového plánu potřeba postupovat od nejdůležitějších proměnných k těm méně podstatným. Každý uzná, že je zbytečné řešit, jestli jste měli ke svačině bio mrkev a zapíjeli ji yerbou maté nebo jen obyčejnou mrkev s kohoutkovou vodou, pokud jste vynechali snídani, poobědvali bagetu na benzince a na večeři se stavíte pro kyblík v KFC.

Více

21.5.2017 4 Things I Learned about Nutrition during My Internship at Wolf Gate

4 Things I Learned about Nutrition during My Internship at Wolf Gate

Interested in internship in Wolf Gate? Have a look what Ines Subashka has learnt about nutrition during her stay in our Gym.

 

We are able to customize the internship according to your specialization (powerlifting, weightlifting, body composition, strength training, sport specific training...) For more info do not hesitate to contact us  via e-mail info@wolfgate.cz

 

Více

16.5.2017 Silový trénink na balančních pomůckách?

Silový trénink na balančních pomůckách?

Pokud se chcete dostat do cirkusu, pak vám doporučuji balanční trénink na nestabilních plošinách. Pokud ale chcete zesílit, nabrat svaly či zlepšit váš sportovní výkon, zůstaňte u tradičních a efektivnějších cviků.

Více

4.5.2017 “To become a master, seek a master, and pay them to learn.”

“To become a master, seek a master, and pay them to learn.”

Čtete knížky, články, posloucháte podcasty, ale nikdy jste si  nezaplatili privátní konzultaci s jejich autorem? Možná právě to Vás drží ve vlastním „black boxu“ a brání Vám vidět věci v širším kontextu.

Více

2.5.2017 Online Coaching

Online Coaching

Nezáleží na tom, kde žijete či trénujete, protože nyní máte možnost trénovat dle přesně nastaveného plánu Wolf Gate přímo pro Vás.

Více

28.4.2017 Kinetc Chain Enhancement ve Wolf Gate

KCE

Kinetic Chain Enhancement je metoda vyvinuta Charlesem Poliquinem. Na rozdíl od jiných praktit uvidíte výsledky během několika minut. KCE je skvělá možnost jak rychle zvýšit vaši mobilitu a sílu. Tyto techniky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i například pro profesionální sportovce (ideálně aplikovat před soutěží).

Více

25.4.2017 ONLINE Braverman TEST v češtině!

ONLINE Braverman TEST v češtině!

 

Nemáš tužku a papír. Vyplň si BRAVERMAN test ONLINE 

 

 
powered by Typeform

 

Jak je možné, že trénuješ stejně jako Tvůj sparing, ale výsledky nemáš ani zdaleka jako on?
Jak je možné, že 2 stejně úspěšní sportovci mají každý naprosto odlišný tréninkový plán?
Proč na nějaké tréninky se těšíš a naopak na některé Tě unavuje jen myslet, že Tě čekají?

Více

23.4.2017 5 věcí, které jsem se naučil od Charlese Poliquina

5 věcí, které jsem se naučil od Charlese Poliquina

Za poslední dva roky jsem od Charlese Poliquina přečetl více než sto článků, dvě knihy a zúčastnil se dvou jeho seminářů. Jsem velký zastánce toho, že pokud chce být člověk v něčem opravdu dobrý, měl by se učit od těch, kteří v daném oboru něco dokázali. Charles Poliquin za svou kariéru trénoval stovky elitních atletů, a proto si myslím, že se od takového člověka můžete hodně naučit. Je pravda, že některé jeho názory bývají kontroverzní, ale také jsou často vytrhávány z kontextu. Osobně nesouhlasím s úplně každou věcí, kterou řekne, ale snažím se od něj získat co nejvíce informací, poté si o daném tématu zjistím více i z jiných zdrojů, experimentuji, a dále můžu aplikovat ty nejúčinnější metody. V tomto článku se s vámi chci podělit o 5 věcí, které jsem se od Poliquina naučil.

Více

22.4.2017 Saturday hangover workout – Wolf Gate style CARDIO

Saturday hangover workout – Wolf Gate style CARDIO

A1 Push Press 5x10  

No rest  

A2 Tyre flip 5x40m

120s rest

B1 Dips 5x10

No rest

B2 Sled pull 5x40m

120s rest

Více

21.4.2017 Personalizovaná výživa - BIOPRINT/ METABOLIC ANALYTICS

Personalizovaná výživa - BIOPRINT/ METABOLIC ANALYTICS

BIOPRINT/ METABOLIC ANALYTICS je revoluční metoda určená k měření tělesného tuku na 14 místech na těle. Znalost, kde a proč se tuk ukládá, může být klíčová při snaze hubnutí tuku, nabírání svalové hmoty i optimalizace zdraví.

Více

18.4.2017 4 faktory ovlivňující optimální příjem sacharidů

4 faktory ovlivňující optimální příjem sacharidů

Pojďme se společně podívat na 4 pravidla, kterými se řídit, když jde o příjem sacharidů s cílem snižování procenta tělesného tuku, nabírání svalové hmoty a podporu sportovní výkonnosti.

Více

13.4.2017 Nejste to, co sníte, ale to, co strávíte!

Nejste to, co sníte, ale to, co strávíte!

Máte po jídle pocit těžkého žaludku, pálí Vás často žáha nebo trpíte nadýmáním? Míváte průjmy nebo naopak zácpu? Zhoršilo se Vám akné, máte suché vlasy a pokožku. Cítíte se často vyčerpaní?

>Možná máte nízkou hladinu HCL v žaludku.

Více

11.4.2017 Trénink dle neurostransmiterového profilu

Trénink dle neurotransmiterového profilu v češtině.

 

PŘÍRUČKA O NEUROTRANSMITERECH


• popis 4 základních neurotransmiterů (Dopamin, Acetylcholin, Serotonin, GABA) a jak s nimi pracovat při deficitu a dominanci
• příklady potravin a suplementů pro navýšení jednotlivých neurotransmiterů
• doporučení pro trénink a 2 konkrétní tréninkové plány na prsa/záda
• 14 stránek
• 490Kč

 

Více

11.4.2017 Braverman TEST v češtině!

 

Braverman TEST v češtině!Jak je možné, že trénuješ stejně jako Tvůj sparing, ale výsledky nemáš ani zdaleka jako on?
Jak je možné, že 2 stejně úspěšní sportovci mají každý naprosto odlišný tréninkový plán?
Proč na nějaké tréninky se těšíš a naopak na některé Tě unavuje jen myslet, že Tě čekají?

6.4.2017 SILNĚJŠÍ = RYCHLEJŠÍ

SILNĚJŠÍ = RYCHLEJŠÍ

Máte doma nadějného fotbalistu a chcete ho připravit na co nejúspěšnější kariéru?

V těch nejlepších evropských klubech už dávno ví, že fotbal není jen o kličkách a tréninku s míčem, ale daleko víc o rychlosti, síle a předcházení zranění.

Více

1.3.2017 Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí

Je to tady zase, jsme tlustí jako prase... Co s tím? Dali jste si předsevzetí, že do jara zhubnete a vytvarujete postavu? - Skvělý nápad. Začali jste tím, že jste vyrazli na hodinu běhat? Samozřejmě na běžící pás, protože venku je přece zima. - Blbý nápad. S největší pravděpodobností bude situace za měsíc vypadat následovně:

Více

14.2.2017 Pod záštitou Charlese Poliquina

Pod záštitou Charlese Poliquina

Charles R Poliquin (STRENGHT SENSEI) je pravděpodobně jeden ze světově nejznámějších silových koučů a zcela jistě v současnosti nejúspěšnější. Jeho přístup má za následek stovky medailí, vítezství a osobních rekordů pro velkou skupinu sportovců, včetně špiček ve své disciplíně, olympioniků, hráčů NHL a NFL. Po mnoha letech výzkumu a tréninku Charles založil Strength Sensei Group, kde školí silové trenéry z celého světa svou unikátní filosofii. Charles a jím školení trenéři mají hmatatelné výsledky na poli síly, rychlosti a v neposlední řadě snižování pravděpodobnosti zranění hráčů (AGL, MGL statistiky). Trénujte podle Strenght Senseie, zvyšte svou konkurenceschopnost, staňte se nejlepším v tom, co děláte, spojte svůj osud s Wolfgate...

Více

14.2.2017 Šestidenní vzdělávací maraton je za námi.

Šestidenní vzdělávací maraton je za námi.

Na seminář Kinetic Chain Enhancement dorazili studenti z celého světa aby se od Charlese Poliquina naučili triky, jak zlepšit mobilitu a sílu.

Více

14.2.2017 Poslední den semináře KCE

Poslední den semináře KCE

Charles Poliquin vysvětluje zapojení různých svalových skupin při různých typech dřepů a jejich zařazení v rámci silové přípravy sportovců.

Více

14.2.2017 A je to tady!!!

Pod záštitou Charlese Poliquina

Ještě nemáme otevřeno ani rok a už po třetí hostíme Charlese Poliquina.

Více

© 2017 Copyright - WolfGate Vytvořilo Anawe

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.